Nezaměnitelná elegance Ceppo di Gré

Kuchyně s moderním vkusem, pro kterou je charakteristická kombinace materiálů a povrchových efektů: teplé přírodní tóny dřeva, industriální vzhled betonu a tmavě zbarvené kovové vložky, texturální a přírodní elegance kamene.

Projektu dominuje impozantní poloostrov obložený porcelánovou kameninou Kone Mix od společnosti Atlas Plan inspirovaný ikonickým kamenem Ceppo di Gré: povrch, který do místnosti navrací nadčasové kouzlo typického lombardského kamene v jeho klasické světle šedé barvě a zvláštním vzoru velkých oblázků.

Dekorativnost a texturní pevnost

Harmonicky nepravidelný povrch Kone Mix s oblázky různých tvarů a velikostí dodává monolitickému designu poloostrova zvlněný efekt, který zdůrazňuje ornamentální a texturální krásu přírodního kamene a propůjčuje designu velkou osobitost a stylistickou dynamiku.

POUŽITÉ POVRCHY

Porcelánové kameninové desky Kone Mix inspirované Ceppo di Gré zdobí všechny místnosti originálním, moderním a přírodním kamenným efektem. Velký rozměr desky o rozměrech 162×324 cm a tloušťce 6 a 12 mm je ideální pro kuchyňské desky a pracovní desky, které se stanou skutečnými designovými plochami.